SEKTÖRLER

YAZILIM GELİŞTİRME

Uygulamalı araştırmalarımız ve deneysel gelişim esasları doğrultusunda yaptığımız çalışmalarımız neticesinde, En iyi ürün ve En kaliteli hizmeti sunma hedefindeyiz. Yeniliklerimiz ve çözüm önerilerimizle siz müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaya hazırız.

 

Yazılımın yanında Elektronik ve Mekanik tecrübemiz ve Ar-Ge altyapımız sayesinde ihtiyaçlara özel çözümler üretebilmekteyiz.

 

Akıllı veri yönetiminden, kablosuz veri transferine, ölçümlemelerden analizlere, RFID teknolojilerinden kurumsal yönetim sistemlerine kadar pek çok alanda onlarca ürün, yüzlerce çözüm örneklerimizle sizlerin yanınızdayız.

 

Geliştirdiğimiz ve geliştirmekte olduğumuz tüm ürünler ve hizmetlerin sizler için olduğunu hatırlatarak sizleri bizimle çalışmaya davet ediyoruz.

 

 

HAYVANCILIK TEKNOLOJİLERİ

Tüm dünyada geleneksel yöntemlerin yerini teknolojik çözümler almaktadır. Maksimum verim için önerilen teknolojiler ise yatırım maliyetlerini arttırmaktadır. AlganGroup olarak, çiftçi için teknolojiyi daha kolay ulaşılabilir hale getirmek için çalışmaktayız.

 

Mühendis bakış açısı ile çiftliklerde geçirdiğimiz zamanın neticesinde çok sayıda özgün fikre sahibiz. Bunların bir kısmı Türk çiftçisine özgü sorunları çözmeye dayanırken, bazıları ise tüm dünyada ilk defa sunulacak modeller olarak ortaya çıkmaktadır. Hayvancılık teknolojileri alanında elektronik, makine ve bilişim disiplinlerinin ortak çalışmaları sonucu pek çok soruna, özgün çözüm fikirleri geliştiriyoruz.

 

TÜBİTAK tarafından sağlanan destekle Türk ve dünya pazarına sunmuş olduğumuz ürünlerimizin yanında, yine TÜBİTAK desteği ile Ar-Ge çalışmalarımız hız kesmeden devam etmektedir.

 

 

PLASTİK ENJEKSİYON VE KALIP

Parçaların Hızlı ve doğru şekilde üretilmesi bir atölyenin başarısı için kritik öneme sahiptir. Algan Grup olarak üretim noktasındaki tecrübelerimizi kullanarak, modern bir makine atölyesinin temellerini attık. Yerli mühendislik ve tecrübelerimizi, sektörel odaklı çözümlerimizi sizler ile paylaşmaktan memnuniyet duyacağız.

 

Algan Grup tarafından gerçekleştirilen bu dev yatırım hamlesi sayesinde, ülkemiz üretim katma değerine önemli ölçüde katkı sağlayacak, modern cihazlar ile donatılmış bir üretim atölyesi faaliyete geçmiştir. CNC Tel Erozyondan Plastik enjeksiyona, Hızlı delik delmeden kalıp şartlandırmaya ve mikserlere kadar tüm makine parkurumuz yüksek teknoloji üretimi için ülkemize kazandırılmıştır.