Temmuz.2019

 

Türkiye Barolar Birliği ve Tüm Barolar Resmi Yazışmalarını Algan Group'a Emanet Ettiler

 

 

2012 yılından bu yana Türkiye Barolar Birliği Ankara merkez ofislerinde belge yönetimi ve arşiv yazılım hizmetleri veren Algan Group, 2019 itibariyle artık Türkiye genelinde tüm barolarda aynı hizmeti yerel veya cloud üzerinde vermeye başladı.

 

Türkiye Barolar Birliği ve Algan Group, e-KLM hizmetinin tüm Barolara, merkezi sunucularda hizmet verecek şekilde yaygınlaştırılması için anlaşmaya vardı. Bugüne kadar Ankara, Trabzon, Adana, İzmir başta olmak üzere 25 İl Barosu bu hizmet kapsamında Elektronik Belge hizmeti almaya başlamıştır.

 

e-KLM (e-Kalem olarak okunur), her ölçekteki resmi kurumun belge üretilmesi ve yönetilmesine yönelik tüm ihtiyaçlarını mevzuatlara tam uyumlu olarak TS-13298 standardı çerçevesinde karşılayan java dilinde hazırlanmış yazılım sistemidir. Dinamik arşiv modülü ile ister belge, ister multimedia tüm arşivlerinizi hem fiziksel hem de dijital olarak e-KLM üzerinde yönetebilirsiniz. Yeni eklenen form yönetimi ile, formlarınızı dijital olarak üretip, sistemde iş akışları oluşturabilirsiniz.