Ağustos.2019

 

Algan Group Servisleri 500 noktada 20.000 kullanıcıya ulaşıyor.

 

 

Kurulduğu günden bugüne 15 yıldır yaygınlaşan çözümleri ile Algan Group, Ekim.2019 itibariyle 500 farklı noktada 20 bin son kullanıcıya hizmet vermektedir.

 

Elektronik, Yazılım ve Otomasyon Sistemleri ile, Türkiye Barolar Birliği ve bağlı barolar, Bilkent Üniversitesi, Torku ve onlarca Belediye gibi büyük ölçekli kurumsal müşterilerin yanında, teknolojinin göreceli olarak daha az ulaştığı kırsal alanlarda da yüzlerce çiftçiye aynı kalite ve heyecanla hizmet vermeye devam ediyoruz.

 

Algan Group müşterileri, servis ve bulut tabanlı yazılım çözümleri ve yanında lokal kurulum sunucularda hizmet veren yazılım sistemlerinden faydalanabilmektedir. Teknoloji olarak hem M2M hem RF sistemleri ile iletişimi sağlayan, bu yanı ile elektronik iletişim teknolojileri destekli çözümler de farklı alanlarda kendini göstermektedir. Sensör network ile bir taraftan Akıllı Şehircilik çözümlerimiz ile kentlerde hizmet üreten Algan Group, hayvancılık üzerine geliştirdiği üreme takip çözümleri, süt kalite takibi elektronik çözümleri ile aynı zamanda kırsal alanda da hizmet üretmektedir.

 

TS-13298, ISO 9001, ISO 27001 gibi yüksek seviye kalite gereksinimlerini karşılayan Algan Group, bünyesinde Elektronik ve Bilgisayar Mühendisleri, son kullanıcı uzmanları, teknik tester, web marketing professional ve saha uzmanı veteriner hekimler ile hizmet üretmeye devam etmektedir.