KURUMSAL BİLGİ YÖNETİMİ
www.e-klm.com.tr

Kaleminiz artık elektronik

 

e-KLM (e-Kalem olarak okunur), her ölçekteki resmi kurumun belge üretilmesi ve yönetilmesine yönelik tüm ihtiyaçlarını mevzuatlara tam uyumlu olarak TS13298 standardı çerçevesinde karşılayan yazılım sistemidir.

 

Yıllardır sunulan EBYS ürünlerinin hemen hepsi üst düzey işlevsellik vadeder. Gerçekte bir kurumun işlevsellik kadar gerçek bir iş ortağına ihtiyacı vardır. Bu bilinçle e-KLM bir hizmetler bütünü olarak sunulur. Bu hizmetler iki önemli esas üzerine geliştirilmiştir.

 

Belge Yönetimi, Arşivcilik ve Resmi yazışma kuralları 25 yıllık tecrübeler ile analiz edilmiştir. Dönüşüm için ihtiyaçlar kesin kuralları ile belirlenmiştir.

 

Yazılım sistemi, tamamı bilgisayar mühendisi uzmanlar ve akademisyenler desteği ile geliştirilmiştir.

 

•   En Az Maliyet
•   Doğru Bilgi
•   Belge Yönetimi, belgenin üretiminden tasnifine kadar sistematik kontrolü
•   Güvenli Erişim
•   Mevzuata Kesin Uyum
•   Doğru Zamanda Doğru Kişi

 

Böyle bir sistematik yaklaşım; bir kurumda artan kırtasiyeyi azaltmak, bilgi ve belge isteklerine etkin erişim sağlamak, güncelliğini yitiren belgeleri depolamak, devletin tüm kurumlarının dokümantasyon gereksinimlerini karşılamak ve kurumların tarihi kayıtlarını korumak gibi belgelerin yaşamının tüm aşamalarını kontrol etmek için gereklidir.

 

Dinamik iş akışları modülü sayesinde kurumsal süreçler çok hızlı bir şekilde işlenebilmektedir. Tüm süreç içine dokümanlar, belgeler ve formlar entegre edilebilmektedir. Kullanıcılara tanımlı iş akışına göre formlar, belgeler ve uyarılar gönderilebilmektedir. Süreçlere uygulanabilir standartlar getirerek, iş süreçlerinin tüm personel tarafından aynı şekilde uygulanması sağlanır.

 

 

Standartlara uygun bir fotoğraf arşivinde arşivleme ve aranan fotoğrafları bulmak çok kolay olacak. Video arşivinde sınırsız etiketleme ve metadata alanı ekleyebilme özelliği ile videolarınızı düzenleme ve bulma olanağınız olacak. Videolarınızı indirmeden herhangi bir programa ihtiyaç duymadan izleyebileceksiniz.